הכרויות בפייסבוק

נמאס לכם מאתרי הכרויות סתמיים? הגיע הזמן שתנצלו את הפייסבוק האישי שלכם לצרכים קצת יותר שונים…

הכרויות בפייסבוק – גם ככה אנחנו שם…

פשוט אין מצב שאתם לא בפייסבוק! הפייסבוק הוא אחד האתרים היותר פופולרים בקרב הישראלים, כולנו גולשים בו, מתכתבים בו ומחזקים את הקשרים החברתיים שלנו והמעמד החברתי שלנו בעזרתו. במילים אחרות – אנחנו מכורים. הפייסבוק הוא ללא ספק אחד החברים הכי טובים של האדם בעידן הנוכחי. תגידו, אם אתם כבר בפייסבוק, לא חשבתם פעם לקחת את זה צעד אחד קדימה? לנסות להכיר בעזרת הפייסבוק אהבה? ולאלה שאיכשהו הגיעו למצב שבשנת 2012 אין להם פייסבוק – לא הגיע הזמן להתחבר למציאות?

הפייסבוק זו הדרך האידיאלית להכיר אנשים ולפתח קשרים -  הוא זה יעיל, נוח, והמבחר פשוט עצום. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לפייסבוק שלכם ופשוט להתחיל לעבוד! כל כך הרבה אנשים, כל כך הרבה אפשרויות וזה פשוט עובד, תאמינו לי זה עובד.

קודם כל, זה כנאה הממשק הכי נוח שקיים להכרויות. רובכם המכריע כבר נמצאים בתוך הפייסבוק ולמעשה חלק ממנו (איך אפשר שלא?), הקרקע פוריה (הו הו פוריה), אין צורך להירשם או להתחייב עבור דבר ולא צריך לצאת נואשים בעיני החברים.

ועכשיו לשאלה ה-באמת מעניינת של המאמר: איך לעזאזל מכירים אנשים בפייסבוק?

התשובה מאד פשוטה. לכל אחד מאיתנו יש חברים בפייסבוק (או… שלא?), וגם לחברים של החברים שלנו יש פייסבוק, ולחברים של החברים של החברים שלנו יש פייסבוק וכך הלאה. כל שצריך לעשות הוא לחטט בפייסבוק של אחד מחבריך, להכנס לרשימת חבריו הוירטואלים ולהתמקד באנשים שנראים לכם מתאימים. כמו שזה נשמע קל זה גם מתבצע בקלות. לכל אחד בפייסבוק יש תמונות, אודות על עצמו, על תחביביו, מעשיו, דעותיו, פרנסתו וכו'. כל מה שנותר לכם הוא לבחור מבין מאות פוטנציאלים ופשוט לשלוח אינבוקס חביב ובקשת חברות פייסבוקית. לאחר שאושרתם ופניינתכם התקבלה בצורה חיובית אתם על הגל הנכון. תוכלו להתכתב בפייסבוק, להפגש פנים מול פנים, ומי יודע? אולי גם להיות חברים.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Choose a Rating

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>