טבעת יהלום מרובעת, עגולה או אפילו בצורת לב – איך בוחרים?

טבעות אירוסין

טבעת יהלום זהו תכשיט יקר ערך עד מאוד ולא לחינם אנחנו רואים את החשיבה הרבה ואת ההתלבטויות הרבות כאשר עומדים לבחור בטבעת היהלום. טבעות היהלום קיימות במגוון של צורות כמו עגולות, -שהן הכי פופולאריות,- יש את היהלומים המרובעים, ויש היום אפילו יהלומים בצורה של לב. הנטייה היא בדרך כלל לבחור בצורה העגולה והסטנדרטית בגלל השבירה של קרני האור שיוצר את המראה הכי מדהים מבין כל הצורות השונות, אך גם כל צורה אחרת של יהלום יכולה להיות מדהימה ומיוחדת.

מי הוא היהלום?

היהלום זהו המינרל הכי קשה בטבע וגם הכי נדיר. הוא נוצר משך מאות ואלפי שנים במעטפת של כדור הארץ בתנאי לחץ קיצוניים במיוחד ובטמפרטורות גבוהות ובלתי נתפסות של 1600 מעלות צלזיוס. היהלום מתקרב אלינו יותר לשטח האדמה שלנו כאשר ישנן התפרצויות וולקניות, וזהו מקור השם של היהלום מיוונית – ADAMAS כאשר משמעות המילה היא – בלתי ניתן לכיבוש.

איך מלטשים את היהלום ומעניקים לו את הצורה הייחודית?

בגלל שהיהלום הינו חומר כל כך קשה ניתן לטפל בו, כלומר ללטש אותו, לשחוק אותו, לשרוט אותו וכו' – רק באמצעות יהלום אחר. לא לחינם הוטבעה הסיסמה – יהלומים לנצח – כיוון שהיהלום אותו תשבצו בטבעת האירוסין או בשרשרת, יצליח לשמור על המראה הזוהר, הנוצץ והיפה כאשר הוא חף משריטות, נקי מקילופים או מריסוקים, לאורך זמן ואפילו לעד.
כמובן שכל החיקויים האחרים כמו הזכוכית או הזירקוניה, נשרטים ונשחקים מהר מאוד וההבדל בין יהלום אמתי לבין החיקוי העלוב בולט לעין גם זו שאינה מקצועית.

איך בוחרים את הטבעת?

הבחירה בטבעת היא כמובן כבדת משקל. לא כל יום אנחנו זוכים לקבל טבעת מיוחדת שכזו, ולכן, כדאי לבחון את האפשרויות בכובד ראש, למדוד את הטבעות השונות ולראות איך היא מתקבלת על האצבע. יש כאלה שלא ירצו בכלל להעיף מבט על טבעת עם יהלום בצורה שלא מוצאת חן בעיניהם וייתכן שדווקא הטבעת הזו היא זו שתתאים להם הכי יפה ליד.
מיותר לציין שיהלומים לא קונים בכל מקום שמציע תכשיטים עם שיבוצים של יהלומים. חובה לוודא את מקורם של היהלומים, איכותם, רמת הליטוש שלהם ולבחור ביהלום הכי מתאים והכי מושלם.

בעיות ביחסים טיפים לאתרי הכרויות טיפים מעשיים כללי מסיבות וחיי לילה נישואים סיפורי סקס סקירה סקס סרטונים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
היכן תוכלו למצוא יצירות אמנות מיוחדות לבית החדש
אפילו בעידן המדיה הדיגיטלית, יש ביקוש הולך וגובר לאמנות תוצרת בית. רוצים לקשט את הבית? שימו לב היכן...
קרא עוד »
יול 22, 2022
יתרונות מפתיעים של ריצוף דק סינטטי
כשמדובר בסיפון חיצוני, חומרים סינתטיים זוכים לעתים קרובות לכבוד עמידותם ותחזוקה נמוכה. עם זאת, ישנם...
קרא עוד »
אפר 12, 2024
האם פיצוי לנפגעי פעולות איבה מתאים גם לכם?
נפגעי פעולות איבה מתמודדים עם השלכות פיזיות ונפשיות קשות, ולצד זאת גם עם התהליך הבירוקרטי המורכב של...
קרא עוד »
יונ 17, 2024