עם מי לא לעשות סקס אחרי פרידה?

שאלה טובה. לא מעט זה קורה שניצבים בפני הדילמה הזו… אתם יוצאים עם מישהו או מישהי, נמצאים במערכת יחסים של כמה שבועות, כמה חודשים, כמה שנים, והיא מסתיימת. הסיכוי שתיתקלו באקס שלכם הוא גדול מאוד. מן הסתם יש לכם חברים משותפים, מן הסתם הלכתם לאותם מקומות, יש לכם אותם תחביבים (כך נפגשתם, לא?).

אז אם אף אחד לא מוותר על תחביביו וחבריו, קרוב לודאי שמתי שהוא דרכיכם תצטלבנה. עבר קצת זמן, ועכשיו כשנפגשים אתם נזכרים ברגעים הטובים, המשיכה הפיזית עדיין שם, ובעיקר.. אתם מתגעגעים ואולי מרגישים קצת לבד מאז הפרידה. אז הגוף והלב מדברים – מה יזיק קצת סקס מחמם עם האקס? אז זהו, שיכול להזיק בהחלט. אנחנו כאן לייצג את הראש והשכל מול הלב והגוף, כי מישהו צריך לתפוס עמדה לטובתכם לטווח ארוך ולא רק למען הסיפוק הרגעי.

סקס עם האקס שהפר אמון

מתי להיכנס למיטה עם האקס שלכם זה רעיון ממש לא טוב? ובכן, אנחנו טוענים שזה אף פעם לא רעיון מבריק אבל יש מקרים שזה אפילו יכול להיות ממש מזיק. למשל במקרים שבהם נפרדתם בשל בגידה. יצאתם עם מישהו או מישהי וגיליתם ש..בגדו בכם! בגדו במערכת היחסים, בגדו באמון, והותירו אתכם פגועים וכועסים. הזמן עבר, ושכחתם קצת את התחושות הנוראיות שהרגשתם אז כשהתגלה דבר הבגידה. אבל עכשיו, אם תיכנסו איתם למיטה, יש סיכוי טוב שהאקט ה-לכאורה-לא-מזיק הזה, יהיה למעשה מזיק לביטחון העצמי, לדימוי העצמי ולתחושת השלמות שלכם עם ההחלטה. ולמה כל זה חשוב? כי אתם רוצים להמשיך בחייכם כשאתם מרגישים טוב, מוכנים לזוגיות בריאה יותר וטובה לכם. סגירת מעגל אישית. פרידה מבן זוג בשל בגידה ולא בגלל שאינכם אוהבים יותר, יכולה להיות מאוד מכאיבה ולהשאיר חותם עליכם לאורך זמן. עיזרו לעצמכם ואל תיפלו במלכודת הזו של חזרה אחורה…

סקס עם האקס שעוד לא יצא מהלב

עוד רעיון ממש לא טוב שלכם זה להיכנס למיטה עם האקס שאליו או אליה אתם עדיין מרגישים משהו. אינטימיות זמנית וקירבה פיזית של סקס עם אדם שאתם עדיין אוהבים, מקבעים את הרגש ולא עוזרים לכם להרגיש פחות. לפעמים סקס גורם לנו לחשוב שאולי יש שם עוד רגש גם אצל הצד השני, אבל מאוד קל לטעות ולבלבל משיכה פיזית ומגע עם רגשות, והרבה פעמים זה פשוט לא שם. להיפך. וכל האקט מרחיק את היום שבו תתגברו עליו ותוכלו באמת להמשיך הלאה… לכן לפני שאתם מכאיבים עוד יותר לעצמכם, עיצרו רגע ונסו לחשוב לטווח ארוך. אם אתם נתקלים בסיטואציה של קירבה עם פוטנציאל לסקס, וחושבים שאולי יש שם רגש גם אצל הצד השני, ואולי, רק אולי, זה יוביל לחידוש הקשר – זו סיבה אפילו יותר אקוטית למה לדחות את הסקס ולבחון את הרגש מחוץ למיטה.

בעיות ביחסים טיפים לאתרי הכרויות טיפים מעשיים כללי מסיבות וחיי לילה נישואים סיפורי סקס סקירה סקס סרטונים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך טיפול זוגי הציל את הזוגיות שלי?
כשהכרתי את בן הזוג שלנו הוא היה קודם כל החבר הכי טוב שלי ולאחר מכן בן זוגי. לקח לנו שנה וחצי לעשות צעד...
קרא עוד »
מרץ 25, 2021
הכרויות דיסקרטיות – איך זה עובד?
מעוניינים להכיר מישהי, מבלי שבת הזוג שלכם תדע? חיים במערכת יחסים פתוחה, אבל עדיין מעוניינים לחפש...
קרא עוד »
דצמ 14, 2015
המלצות על שייט נהרות באירופה
המלצות על שייט נהרות באירופה כל החברים שלכם כבר חזרו מחופשה בחו"ל, ואתם - אשר עבדתם בימי הקיץ - רוצים...
קרא עוד »
נוב 28, 2019