אמצעי מניעה להריון לא הורמונלי

חמשת הרכבים המושלמים משפחה

אם את מחפשת אמצעי מניעה שאינו הורמונלי – הגעת למקום הנכון. במאמר הבא נסביר כיצד אפשר להנות מאצבעי מניעה בטוחים יותר שאין להם תופעות לוואי, תוך הכרות עם דף קטן ומיוחד שמכיל קוטל זרע אשר מונע הריון בצורה בטוחה וללא תופעות לוואי. 

בשנים האחרונות, יותר ויותר נשים בוחרות בדף VCF שמכיל קוטל זרע. הדפים הקטנים שמחדירים אל הנרתיק – מגיעים באריזה נוחה לשליפה והם משמשים נשים בכול העולם, כבר מזה עשרים שנה למניעת הריון. כיום, גם נשים בישראל יכולות להשתמש באמצעי מניעה זה, בזמן קיום יחסי מין. 

אבל למה לא כדאי להמשיך להשתמש בגלולות?

זה נכון, גלולות למניעת הריון החלו לשמש אמצעי יעיל למניעת הריון כבר בשנות החמישים. וזה נכון בהחלט שנשים משתמשות באמצעי מניעה מסוג זה כבר במשך שנים ארוכות. עם זאת ישנן לא מעט הסתייגויות מהגלולות בעיקר משום שהן מכילות הורמונים נשיים כמו אסטרוגן ופרוגסטן. ההורמונים מונעים הפרשות שיוצרות ביוץ ובכך מונעות הריון. 

ההסתייגות מהגלולות קורית בעיקר בשל כך ששימוש ארוך בגלולות שעלול לפגוע בפוריות האישה. עוד נמצא כי שימוש בגלולות במשך זמן ארוך עלול להעלות את הסיכוי לחלות בסרטן השחלות, סרטן השד וצוואר הרחם. זאת עקב השפעת ההרמוניים של גלולות מניעה. לכן רבות מחפשות תחליף ראוי לגלולות. 

מה צריך לדעת על דף VCF? 

דפים אלה נוצרו עבור מניעת הריון בעוד ששנים של מחקרים הובילו לפתרון מושלם שמגיע באריזה המכילה דפים קטנים להחדרה וגינלית, קראו בהרחבה באתר. הדפים אינם מכילים הורמונים אלה רק קוטל זרע שמתמוסס בקלות ובכך מונע הריון. הדף הוא ריבוע דק במיוחד שמכיל חומר מתמוסס שמשחרר את קוטל הזרע נונוקסינול 9 -. חומר שהורג תאי זרע ואינו מכיל הורמונים מזיקים. את הדף מחדירים בטווח של 15 דקות עד 3 שעות לפני קיום יחסי המין ועושים זאת בקלות על פי הוראות שימוש מפורטות שנמצאות באריזה. בכך אפשר לשמור על הבריאות ולהנות מיחסי מין מלאים טובים וזורמים יותר. 

בעיות ביחסים טיפים לאתרי הכרויות טיפים מעשיים כללי מסיבות וחיי לילה נישואים סיפורי סקס סקירה סקס סרטונים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איפה ניתן לקנות ציוד הגברה?
בעקבות עליית הביקוש בשנים האחרונות, כיום ניתן לאתר לא מעט חנויות אשר יעמידו לרשותכם כמות גדולה של...
קרא עוד »
יול 28, 2020
יתרונות מרכזיים של מערכות קירור מתקדמות בתעשייה ובמפעלים
במגזר התעשייתי, מערכות קירור יעילות אינן רק שמירה על טמפרטורה נוחה; הם ממלאים תפקיד מכריע בשיפור...
קרא עוד »
אפר 26, 2024
כך תעשו שינוי בחיי המין שלכם
זוגות רבים לא מרוצים מחיי המין שלהם ותוהים מה הם יכולים לעשות אחרת על מנת להרגיש הרבה יותר טוב בכל פעם...
קרא עוד »
מאי 19, 2020