הכרויות בטלפון

לדבר כל הדרך אל הדייט הראשון

מאז שאנחנו קטנים מועבר לנו המסר כי עדיף לחיות יחד מאשר לבד. היפה והחיה, החיות בתיבת נוח, השמש והירח, אדם וחווה, בר וליאונרדו, ואפילו גרביים ונעליים- כולם באים בזוגות. אלא שלמצוא בן-זוג זה לא כמו לבחור ארטיק. החיפוש יכול להיות ארוך ומייגע ופעמים רבות הוא כרוך בשברון לב או באכזבה. בתוך הקונטקסט הזה, אין זה פלא כי שירותי ההכרויות השתלטו על המדינה בסערה, בפרט שירותי ההכרויות בטלפון.

הכרויות בטלפון – למה לא לעבור לטלפון כשנמאס לשבת מול מסך המחשב?

הכרויות בטלפון הוא מסוג שירותי ההכרויות הפופולאריים ביותר בקרב רווקים ורווקות. ככל שירות הכרויות, שירות הכרויות בטלפון מאפשר לצעירים פנויים ופנויות להתוודע אל פנויים ופנויות בני המין השני לא רק למטרות של יצירת קשר רציני, אלא גם למטרות חברות, בילוי חד-פעמי או במילים אחרות ליצירת מערכת יחסים מכל סוג שהיא. הכרויות בטלפון היא אופציה נוחה עבור רווקים ורווקות בשל נגישותו של מכשיר הטלפון, הנמצא בכל בית. זו נשמעת אולי שיטת היכרות קונסרבטיבית יותר, אך היא בהחלט עדיפה על המאותגרים טכנולוגית, שאינם חובבי מחשבים גדולים, או על אלה שישיבה ממושכת מול המחשב גומרת להם לכאבי ראש או לצריבה בעיניים.

נוהגים לומר שתמונה שווה אלף מילים, אך יש מי שעבורם המילים חשובות יותר מהתמונה. כך, על אף שתוך כדי שיחת טלפון לא ניתן לראות את מראהו החיצוני של מי שנמצא/ת מעבר לקו, עבור רבים שיחת טלפון זורמת, מצחיקה, מרגשת ומסעירה חשובה יותר מתמונה מוצלחת, ודווקא היא שתכריע יותר מתמונה, אם יהיה או לא יהיה דייט ראשון.

לאב מי, לאב יו

לאב מי הוא שירות הכרויות מהמובילים בישראל והוא פועל בטלפון, בפלאפון ובאינטרנט. מנהלי הפורום של לאב מי מעידים על כך שמיליוני שיחות הטלפון אשר התבצעו במסגרת הפלטפורמה שמאפשר שירות הכרויות זה, הובילו לאלפי סיפורי אהבה, חברויות מיוחדות ואפילו לחתונות. אז אם נמאס לכם משיטת השידוכים (דרך חברים), מהצ'טים הבלתי נגמרים באינטרנט או משיטת הבליינד דייט, זה הזמן לנסות את שירות הכרויות בטלפון, זה הזמן לנסות את לאב מי.

 כדי להתחיל להכיר אנשים בטלפון – ליחצו כאן!