חומרי סיכה – ממה הם עשויים?

כאשר אנחנו מקיימים יחסי מין הגוף שלנו מפריש באופן טבעי חומר סיכוך. החומרים האלה מאפשרים לגברים ונשים חדירה הרבה יותר נעימה בזמן יחסי מין. אבל לעיתים הדברים הולכים ומשתנים, בין אם מדובר בזוגיות שחוקה ולעיתים הגוף פשוט אינו מייצר את אותם חומרים. בנוסף לכך, יש מקרים שנרצה חומר סיכה לסיכוך האקט המיני כאשר אנו משתמשים באביזרי מין. לכן חשוב לדעת מה עושים חומרי סיכה, וממה הם עשויים. 

אז למה חומרי סיכה משמשים? 

כפי שהזכרנו, מדובר בחומרים שנועדו לסיכוך והם עשויים חומרים כמו סיליקון רפואי, נוזלים מבוססים מים, ויש גם חומרי סיכה טבעיים כמו כאלה שמיוצרים מתמציות צמחים. המוצרים הזמינים כיום, חייבים להיות מאושרים על ידי משרד הבריאות ויש לשים לב שיש להם את תו התקן הדרוש לחומרי סיכה. 

אם תכנסו לחנויות סקס באינטרנט, תמצאו מבחר פריטים אשר יספקו סיכוך בזמן יחסי מין, אפשרות לחדירה קלה יותר, עינוג עצמי מושלם עם אביזרי מין, שדרוג של חיי המין ואקט מיני חושני יותר.

מתי משתמשים?

שימוש בחומרי סיכה נפוץ כאשר בוחרים להשתמש באביזרי מין, בעת יחסים או בעינוג עצמי, והם מעולים ליחסים עם חדירה. חומרים כאלה מעולים גם לעינוג עצמי ולשאר בסיטואציות מיניות. 

איפה קונים או מזמינים חומרי סיכה? 

חומרים כאלה אפשר לבחור מתוך מגוון רחב של מוצרים הנמצאים בחנויות אביזרי מין באינטרנט. באמצעות הרשת אפשר לבחור את החומר המתאים להזמין אותו לכל מקום לקבל הנחות ומבצעים ולדעת מה הוא המגוון הרחב של החומרים. אם אתם רוצים לבחור חומרי סיכה מהמדף,  אפשר למצוא חומרים כאלו בפארמים ובחנויות השונות המספקות מוצרי טיפוח ובשאר רשתות שיווק. אז זה הזמן להפול את החיים לזורמים וחלקים יותר. להשיג בחנות אהבה ותשוקה >>>

בעיות ביחסים טיפים לאתרי הכרויות טיפים מעשיים כללי מסיבות וחיי לילה נישואים סיפורי סקס סקירה סקס סרטונים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מכשיר עיסוי ידני או חשמלי? השוואה
מתלבטים אם לרכוש מכשיר עיסוי ידני או חשמלי? כדי לעשות לכם סדר בנושא נציג במאמר הבא השוואה בין שתי...
קרא עוד »
ינו 31, 2021
פירוק רכב: מדריך לעשות את זה נכון
פירוק רכבים היא משימה מורכבת ועם ניואנסים שחורגת הרבה מעבר לפירוק גרידא. זהו תהליך המשרת תפקידים...
קרא עוד »
מאי 11, 2024
שרשרת אורגזמות
אני נוהג להגיע לקאנטרי קלאב של הכפר אחרי 10 בלילה. בשעה הזאת מגיעות הבחורות הכי יפות, כנראה על מנת...
קרא עוד »
יונ 20, 2014