טיפול מתקדם כנגד שפיכה מהירה

בעיות בזיקפה

שפיכה מהירה היא בעיה המטרידה גברים רבים והיא נפוצה יותר ממה שאתם חושבים. נכון לא נעים לדבר על זה ושהחברה מדברים כולם תותחי על במיטה…

אך במציאות זה לא כך. האמת שזוהי טעות להתייחס לשפיכה מהירה כאל בעיה של גברים – זוהי בעיה של זוגות. השפיכה המהירה פוגעת בהנאת בת הזוג מיחסי המין ופוגעת בקשר הזוגי. אם גם אתה ובת זוגך סובלים מהבעיה חשוב שתדעו שיש פתרון, לא צריך לוותר על ההנאה מחיי המין בזוגיות שלכם.

אז מה עושים כאשר סובלים שפיכה מהירה?

ישנם טיפולים שונים לבעיה, מחומרים מאלחשים ועד כדורי ויאגרה ודומיהם. אמצעים אלו משיגים תוצאות אך יש להם את תופעות הלוואי שלהם. החומרים המאלחשים אולי מאפשרים לגבר להחזיק מעמד זמן רב יותר באמצעות אלחוש תאי העצב אך הם פוגעים בהנאה שלו. כמו כן יש להם גם השפעה מאלחשת על בת הזוג המורגשת היטב במקרה של מין אוראלי. כדורי הוויאגרה למיניהם דורשים מרשם רופא וגם להם יש תופעות לוואי שונות. האתר טבע אונליין מחדש לנו עם טיפול חדשני ומתקדם כנגד שפיכה מהירה.

חילופי זוגות

ישנו חומר חדש המשווק תחת השם דילקשן (Diluxon) המשמש לטיפול בשפיכה מוקדמת. חומר זה מגיע בצורת ג'ל אל זהו אינו חומר מאלחש כמו הג'לים האחרים המסתובבים בשוק. הוא לא פוגע בהנאה של הגבר ובאיכות הזקפה אלא רק משפר את ההנאה של שני בני הזוג. מדובר במוצר טבעי המסייע במניעת שפיכה מוקדמת. כל שצריך זה למרוח אותו על איבר המין כעשרים דקות לפני המשגל והוא מסייע לגבר להחזיק זמן רב יותר. לג'ל זה אין טעם וריח מה שהופך אותו לפתרון אידיאלי לקיום יחסי מין. כל שצריך זה למרוח כמות קטנה מאוד על איבר המין בדגש על חלקו העליון.

השימוש בחומר הוא בטוח לחלוטין, הוא עשוי מחומרים טבעיים וכמובן שיש לו את כל האישורים הדרושים ממשרד הבריאות. הוא מגיע בבקבוק קטן של 120 מ"ל המספיק לעשרות שימושים. אז אם אתם רוצים להיות תותחים במיטה ומבלי להשתמש בכדורי ויאגרה או חומרים מרדימים, נסו את הטיפול הטבעי.

 

 

 

בעיות ביחסים טיפים לאתרי הכרויות טיפים מעשיים כללי מסיבות וחיי לילה נישואים סיפורי סקס סקירה סקס סרטונים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ירידה באורגזמה הגברית
ובכן, אם לגברים לא אכפת כמה זמן לוקח להם לשפוך, אז זה באמת לא משנה. אם כן, ונראה שזו בעיה נפוצה אצל גברים...
קרא עוד »
אפר 27, 2022
אילו דרכים קיימות לטיפול בנשירת שיער?
נשירת שיער היא תופעה די נפוצה והיא קיימת גם בקרב נשים וגם בקרב גברים. על פי רוב היא לא מתחילה בגיל צעיר...
קרא עוד »
יול 16, 2020
חדר קריוקי בראשון – לשחרר לחץ אחרי ההסגר
אנשים רבים בוחרים לבלות במקומות בילוי שונים לאחר תקופת הסגר הקשה בימי התפרצות נגיף הקורונה. ימי הסגר...
קרא עוד »
יול 17, 2020