שפיכה מוקדמת – מה עושים?

מאוכזבים במיטה

שפיכה מוקדמת היא תופעה נפוצה ומביכה המופיעה בקרב כרבע מאוכלוסיית הגברים. מכירים? אם כן, הכתבה הבאה מיועדת עבורכם, ויש גם בשורה –הבעיה בהחלט ניתנת לטיפול!

שפיכה מוקדמת

שפיכה מוקדמת, המכונה גם שפיכה מהירה, הינה בעיה מתחום התפקוד המיני, אשר מתבטאת באי שליטה של הגבר על מועד שפיכת הזרע והאורגזמה הנלוויתבעת קיום יחסי מין. כאמור, כרבע מציבור הגברים סובלים מהבעיה, ובקרב כעשרה אחוזים מתוכם, הבעיה נחשבת לכרונית. השפיכה המוקדמת משליכה על איכות חיי הגבר ועל בטחונו העצמי, וללא ספק, גורמת לתסכול רב, למבוכה ולרגשות שליליים אחרים.

למה זה קורה?

לשפיכה מוקדמת כמה גורמים אפשריים. ישנן סיבות פיזיולוגיות ובריאותית שונות, כמו תופעות לוואי בעקבות נטילת תרופות ספציפיות, דלקות בדרכי השתן, סוכרת, דלקות בערמונית, ליקויים במערכת העצבים, ועוד. ישנן סיבות פסיכיאטריות, כמו פוסט טראומה, אשר עלולות לגרום לליקויים בתפקוד המיני, ובין היתר – לשפיכה מוקדמת. סיבה אחרת, אם כי נדירה, עשויה להיות גנטית, והסיבה השכיחה ביותר היא דווקא – נפשית! כן, מצבי לחץ, בעיות בביטחון עצמי, ביישנות, דיכאון וגורמים אחרים עשויים בהחלט לגרום לשפיכה מוקדמת. וכמובן – לאחר שהדבר מתרחש, הלחץ גובר, ומשפיע עוד יותר, כך שנוצר סוג של מעגל קסמים שקשה להיחלץ ממנו.

מה עושים?

קיימים טיפולים שונים לבעיה. חלקם עוסקים בתרגולים שונים, וחלקם מבוססים על מוצרים שונים ויעילים אשר מסייעים לבעיה. בין המוצרים המוצעים בשוק ניתן למצוא גלולות לבליעה, קרמים ותרסיסים שונים. המשתמשים במוצרים מעידים על שיפור מידי, כמו גם על שיפור התחושה הכללית והביטחון העצמי שהשתפר פלאים לאחר שנפטרו מהבעיה המביכה. אז אם אתם מכירים את הבעיה מקרוב, חפשו אחר הפתרון המתאים לכם שיאפשר לכם להיפטר מהשפיכה המוקדמת אחת – ולתמיד!

למידע נוסף על ספריי השהייה לטיפול בבעיה:

https://www.tevabari.co.il/product.aspx?id=3043298

בעיות ביחסים טיפים לאתרי הכרויות טיפים מעשיים כללי מסיבות וחיי לילה נישואים סיפורי סקס סקירה סקס סרטונים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יתרונות של ספריי השהייה
אחת הבעיות איתן זוגות המקיימים יחסי מין אינטימיים קבועים מתמודדים איתה בכל פעם מחדש הינה גמירה מהירה...
קרא עוד »
מרץ 28, 2016
ניווט את הפוטנציאל של קורסי שוק ההון להשקעה טובה יותר
כסמכות בתחום הפיננסים וההשקעות, אני כאן כדי לחקור את השאלה העולה בראשם של משקיעים רבים: האם קורס שוק...
קרא עוד »
אפר 01, 2024
טבעות אירוסין מעוצבות – כי למה להתפשר על סטייל?
החלטת שאתה רוצה להציע נישואין לחברה שלך? רוצה לעשות את זה בצורה הכי יפה ומכובדת שאפשר? אם כך, כדאי שתדע...
קרא עוד »
דצמ 21, 2021