דברים בהם נתקלתי בחיפושי אחר חדרים לפי שעה בצפון

חדרים לפי שעה בצפון

לא מזמן פגשתי את אהבת חיי! מדובר בבחורה יפיפייה שהכרתי בבר בצפון שהביטה בי כל הערב, ומה לעשות גם אני החזרתי לה מבט אחד, או אפילו שניים.

ואכן, עם המשך הערב הבנו כי שנינו לא פנויים פיזית, אך רגשית אנחנו ממש מחפשים אחר אדם שיבין אותנו, ישחרר את גופינו מלחצי היום יום ובכלל: יהיה סוג של חבר לחיים! בכך החלפנו טלפונים ונפגשנו בפעם הראשונה.

הפגישה הראשונה שלי ושל היפה מהבר, הייתה בבית קפה מחוץ לעיר. כן אני מודה רציתי לקבל מקסימום פרטיות ולכן הפגישה התקיימה שם. עם הזמן הבנתי כי היא נמצאת במערכת יחסים והיא הבינה על פי הטבעת שענדתי על אצבעי, כי אני מתפקד כאיש משפחה כבר מזה שנים.

לאט לאט נפתחנו אחד כלפי השנייה והתחלנו לדבר גם מעבר לפגישה, כמעט כל ערב בנייד. לאחר חודש הציעה המקסימה שניפגש והפעם לפגישה אישית יותר וזאת בחדרים כאלה שניתן לשכור לפי שעה.

בתחילה נבהלתי שכן איך אמצא מקום לפי שעה בצפון, כאשר כל המלונות מוכרים וידועים ויכול להיות שמישהו יזהה אותי, או אותה?! בכך נכנסתי לאינטרנט והתחלתי לחפש חדרים לפי שעה.

הגילוי הבילוי

בחיפוש אחר חדרים לפי שעה באתר Rooms24, גיליתי כי חדרים לפי שעה ממש לא חסר וכיום אפשר ליהנות משלל חדרים בצפון החל מסוויטות שיועדו לבילוי מסוג זה עד לצימרים ושלל מתחמי אירוע דיסקרטיים במיוחד.

בחיפוש גיליתי כי רוב החדרים המוצעים להשכרה הם נקיים, מרוהטים, יש בהם מצעים נקיים, כניסה פרטית, נוף להרי הצפון היפים וחשוב מכל: פרטיות ודיסקרטיות מוחלטת!

וכך בחרתי את החדר שנראה לי מכל, יצרתי קשר עם החברה החדשה שלי לתיאום במקום, וכאשר הגענו אל הסוויטה שבחרנו הבנו כי מדובר בחדר מקסים שנראה ממש כמו מלון יוקרה.

מכאן כבר הפגישה והבילוי זרם ומאז אני וגם אהובתי החדשה מבלים במקום כמעט כל שבוע, הופכים לחברים טובים ובעיקר משום שיש לנו מקום מפלט, יפה מעוצב ונעים עבור שנינו.

בעיות ביחסים טיפים לאתרי הכרויות טיפים מעשיים כללי מסיבות וחיי לילה נישואים סיפורי סקס סקירה סקס סרטונים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מצעד חמשת המכוניות המושלמות למשפחה
כיום יש לא מעט דגמים שונים של רכבים אשר מתאימים לצרכים שונים. משפחות רבות אשר מחפשות אחר הרכב המשפחתי...
קרא עוד »
דצמ 16, 2020
האם יש כזה דבר הסרת שיער ללא כאבים?
לכל אחד מאיתנו יש צורך להתאים את עצמו לחברה שבה הוא חי, וזה יכול לבוא לידי ביטוי בהרבה היבטים של החיים....
קרא עוד »
פבר 18, 2015
האם ביצים סיניות באמת קשורות לסין?
תדעו לכן שביצים סיניות מקורן בסין, אשר שם נעשה שימוש בביצים הללו לאורך ההיסטוריה של המדינה הזו. אך...
קרא עוד »
נוב 28, 2016