אביזרי מין – מדריך למתחילים

אביזרי מין-מדריך למתחילים

 

יש כל מיני מאפיינים אותם ניתן לשייך למערכות יחסים זוגיות ואחד מהם הינו משך הזמן שהזוג נמצא אחד עם השני. יש זוגות שרק הכירו, לומדים להבין אחד את השני, בודקים האם זה קשר שבאמת יכול להחזיק לטווח הארוך. יש את הזוגות שנמצאים במערכת יחסים זמן מה, נמצאים בשלב ההתאהבות ומתפללים שהתחושה רק תתעצם ותישמר לאורך זמן בעוד יש זוגות שחיים כבר שנים רבות אחד עם השני, נמצאים בסוג של שגרה זוגית. המשותף לכל הזוגות הללו הוא היותם מנהלים מערכת זוגית אינטימית בחדר המיטות שזקוקה לסוג של ״תיבול״ שיעודד כמובן תקשורת טובה יותר, יעיר את התשוקה בכל פעם מחדש, יחזק את הקשר וישפר את איכות החיים של שני בני הזוג. ובכן בחרנו להציג בפניכם את הטקסט הבא ״אביזרי מין – המדריך למתחילים״. לא תאמינו כמה אביזרי מין יכולים לשדרג עבור שניכם את החוויה המינית, להעצים את האורגזמה, לשפר את התקשורת ביניכם,  לגרום לפתיחות ועוד…

 

שלב ראשון – עם מי בוחרים?

ובכן אם את/ה מעוניין/נת להפתיע את בן/בת הזוג, תוכל/י לבחור את האביזר הראשון שלכם עם חבר/ה קרוב/ה ולהתייעץ. אם אתם מספיק פתוחים אחד עם השנייה, בהחלט אפשר לבחור ביחד ולהפוך את הרכישה לחוויה בפני עצמה.

 

שלב שני – איפה רוכשים?

בחרו במקום שתרגישו בו הכי בנוח בעולם. אחת הסיבות שרכישת אביזרי ומשחקי מין דרך האינטרנט הפכה פופולארית כל כך היא משום שהתהליך מתבצע ב-100% דיסקרטיות. אם אתם ממש רוצים גם לשאול שאלות על המשחק, תוכלו תמיד לצלצל לשירות הלקוחות ולקבל תיאור מלא שלו.

 

שלב שלישי – מאפיינים

  • מגרה את שני הצדדים – בחרו באביזר ״שיעשה״ את זה לשניכם.
  • מספק את שני צדדים – בחרו באביזר שיעצים לשניכם את האורגזמה.
  • חומר גלם – אם זה הצעצוע הראשון שלכם, עדיף לבחור בכזה המיוצר מחומר גלם רך, משום שבעיקר הנשים שבינינו יכולות להביע סוג של קושי בהסתגלות ולכן עדיף לדמות את הצעצוע עד כמה שניתן לדבר האמיתי. סיליקון למשל נחשב לחומר גמיש ורך באופן יחסי ולכן בהחלט יכול להתאים בתור צעצוע ראשון.
  • כאן הגודל לא תמיד קובע – לפעמים צעצוע קטן יכול לעשות עבודה מדהימה ולכן אם אתם בתחילת הדרך, יכול להיות שצעצוע קטן או בינוניהוא הפתרון, עדיף בכל מקרה להתקדם צעד צעד.
  • עוצמות – יש סוגים שונים של רטטים ועוצמות. בתור התחלה, בחרו בצעצוע עם כמה אפשרויות כדי שתוכלו להבין למה אתם הכי מתחברים.
בעיות ביחסים טיפים לאתרי הכרויות טיפים מעשיים כללי מסיבות וחיי לילה נישואים סיפורי סקס סקירה סקס סרטונים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מייק לאב
ברשת נפתחים בתדירות גבוהה מאוד אתרי היכרויות, בוודאי לא פעם נתקלתם באתר כזה. כל אתרי ההיכרויות...
קרא עוד »
פבר 01, 2012
כל המידע שאתם צריכים לדעת על טיפול זוגי
זוגות רבים חווים לאורך השנים קשיים ומשברים שאינם מצליחים לפתור בכוחות עצמם, מה שמעיב על התנהלותם...
קרא עוד »
ספט 02, 2013
שכר מינימום בשבת 2020 – דעו את הזכויות שלכם
דיני העבודה ונושא שכר המינימום משתנים כאשר מדובר בעבודה ביום שבת שהוא יום המנוחה הרשמי.  שכר ביום...
קרא עוד »
ינו 31, 2020