מהו הליך גירושין?

הליך גירושין הוא הליך שעשוי להיות סבוך, מייגע, מורט עצבים וכזה שנמשך ונמשך. חילוקי הדעות עשויים להיות רבים מאוד ואף להסתעף, להוסיף עוד ענפים וגרוע מכך עוד קוצים עד שכל העניין הזה פשוט יוצא לגמרי מכלל שליטה.

לא תמיד בני הזוג שנמצאים בצומת הזו בה הם כבר לא באמת מבינים מה הם עושים ביחד, יודעים מה בדיוק עליהם לעשות כדי לפרק את החבילה בצורה הכי מוסדרת וגם הכי נכונה מבחינה חוקית ודתית.

כי בסופו של  יום, כל מוסד הנישואין הוא משהו מאוד בנוי ומורכב ובעיקר הוא מעוגן בהלכה. 

בני זוג שנפרדים ולא עושים א זה בצורה נכונה של גירושין, עלולים להגיע למצב בו הילדים שייוולדו לכל אחד מהם בנפרד בקשרי נישואין אחרים, כאשר הם יוגדרו כממזרים. זה משהו שאסור לאף הורה בישראל להרשות לעצמו, ולכן יש להשיג לאחר הגירושים הסכם רשמי לכך – למידע נוסף על אישור הסכם גירושין באתר של יהודה אבלס.

פונים אל עורך דין

לפני שאתם בכלל מתחילים לזוז. אם הבנתם שזה הכיוון שלכם ולשם הפנים שלכם מועדות, חשוב מאוד שתחפשו לכם עורך דין טוב. עורך דין או אפילו טוען רבני אשר אלו ייצגו אתכם מול בית הדין הרבני.

ברגע שיש לכם עורך דין, אתם כבר לא צריכים להתלהם יותר מידי או לעבוד קשה מידי. אתם מוסרים את העניין לידיים מנוסות ומקצועיות יותר מהידיים שלכם מה שמאפשר לכם להמשיך איכשהו בשגרת חייכם וליהנות מליווי מקצועי שידאג לכם שתקבלו את הטוב ביותר.

אך כל זה יוכל לקרות אך ורק אם תקפידו על בחירה נכונה בעורך דין מומחה לתחום הספציפי בו נדרש השירות, או לחילופין פנייה לטוען רבני דרך הקישור https://www.d.co.il/80284961/18210/.

טוען רבני או עורך דין?

תמיד עולה הדילמה במה עדיף לבחור. האם טוען רבני או שמא עורך דין. חשוב להבין כי מול בית הדין הרבני שניהם יעילים – למידע נוסף כאן.

בעיות ביחסים טיפים לאתרי הכרויות טיפים מעשיים כללי מסיבות וחיי לילה נישואים סיפורי סקס סקירה סקס סרטונים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אביזרים לאמבטיה – מה אתם חייבים באמבטיה שלכם
חדר האמבטיה הוא חלל שבו אנו מתחילים ומסיימים את הימים שלנו, מה שהופך את זה חיוני לקבל את האביזרים...
קרא עוד »
ספט 05, 2023
איך לסדר בית אחרי מעבר דירה
בית הוא מקום שבו אתה גר. זה יכול להיות הבית, המשרד או אפילו בית המלון. זה מקום שבו אתם מבלים את רוב...
קרא עוד »
נוב 30, 2022
דירות לפי שעה זה רעיון מוצלח לזוגיות שלכם
אם אתם שייכים לאותם הזוגות שמידי פעם רוצים לשבור את השגרה ולהיזכר למה אתם אוהבים אחד את השני, כנראה...
קרא עוד »
יונ 18, 2015