מי יכול לקבל הסדרת מעמד לידועים בציבור?

הסדרת מעמד לידועים בציבור

החוק בישראל קובע מי יכול לקבל הסדרת מעמד ישראלי ומי לא. למעשה יהודים מכל מדינה בעולם יכולים לעלות ארצה ולהשתקע בגבולות ישראל מכוח כוח השבות. אך הסוגייה המורכבת נידונה במצבים בהם איש או אישה ישראלים או יהודים נישאו או ידועים בציבור כבני זוג של אדם זר אשר אין לו לכאורה אפשרות להיכנס לישראל. במצב כזה העניין נראה מורכב על פניו. במיוחד אם הם מתכוונים להשתקע בארץ.

הסדרת מעמד בעזרת עורך דין

חשוב להכיר את האמצעים הקיימים ואת הכללים המגדירים בחוק הישראלי לגבי הסדרת מעמד לידועים בציבור ומעמד של בן זוג של ישראלי. למעשה בעזרת עורך דין ניתן לפעול ביעילות רבה על מנת להוכיח כי אדם מסוים הינו בן זוג ידוע בציבור של יהודי. ומכוח זאת הוא מורשה להיכנס ארצה ואף לגור כאן. שהלא החוק לא יפריד בין בני זוג בגין היות אחד מהר זר.

על מורכבות ההליך ועל העלויות שלו

כמו כל הליך ביורוקרטי יש גם במקרה הזה מורכבות מובהקת. הטיפול עשוי להתמשך זמן מה ויהיה צורך לצרף הוכחות מהוכחות שונות על מנת לייצג את בני הזוג ולאפשר להם להיכנס יחד לגבולות הארץ. יש כיום עורכי דין מומחים לנושאי הגירה ואוכלוסין. בעזרת הייצוג שלהם ניתן להסדיר את העניין ולאפשר לבן הזוג – הידוע בציבור – להיכנס לארץ ולגור כאן חרף היותו זר. כמובן שכדי שהתהליך יצליח ויהיה יעיל ומהיר חשוב מאוד לבחור עורך דין מנוסה, מוכח ומצליח בנושאים שכאלו. כי התחום מצריך הבנה בתחום ספציפי מאד ורק עורך דין שצבר ניסיון ויכולות בנושא זה יוכל לנהל את ההליך במקצועיות מקסימלית לשביעות רצונם של בני הזוג.

> אולי יעניין אתכם גם הוצאת אזרחות ישראלית

בעיות ביחסים טיפים לאתרי הכרויות טיפים מעשיים כללי מסיבות וחיי לילה נישואים סיפורי סקס סקירה סקס סרטונים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה גורם לכאבים בפות?
כאב בנרתיק הוא מצב שכיח שיכול לגרום לאי נוחות ולהשפיע על איכות החיים. זה יכול להיגרם ממגוון גורמים,...
קרא עוד »
מרץ 06, 2023
בליינד דייט – למי שמחפש אהבה
 ברוב התרבויות בעולם נהוג להיפגש לדייט בכדי שבני זוג יכירו אחת את השנייה. לשם כך הדייט הראשון בדרך...
קרא עוד »
ינו 31, 2012
איך לקדם אתר בתחום היחסים?
אתר על יחסים, זוגיות, אהבה ומיניות יכול להיות סיפור הצלחה מסחרר בזכות הפתיחות והעניין הטבעי הרב שיש...
קרא עוד »
פבר 28, 2017