ג'ל סיכוך

כשזה מגיע ליובש בנרתיק, יש הרבה דברים שאפשר לעשות כדי להקל עליו. בעוד שחלקם עובדים טוב, חלקם לא. לדוגמה, חומרי סיכה ללא מרשם הם לרוב לא יעילים ועלולים לגרום לגירוי.

סביר להניח שיובש יופיע כאשר אישה נמצאת בשלבים המוקדמים של המחזור החודשי שלה, המתרחש בין 16 ימים ל-21 ימים לאחר הביוץ. אם את חווה יובש בנרתיק, יש כמה דברים שעשויים לעזור.

חלופות חומרי סיכה כוללות חומרים עפיצים (כמו אלוורה), קרמים , שמנים והמומלץ היעיל והבטיחותי הינו ג'ל סיכוך . הסיכונים ליובש בנרתיק אינם מזעריים. גורמים נוספים ליובש בנרתיק כוללים סוכרת, שינויים הורמונליים, מחסור באסטרוגן או פרוגסטרון (המקשה על הגוף לשמור על שימון תקין), הריון או מניעה הורמונלית.

מהם הגורמים שבגינם מומלץ להשתמש בג’ל סיכוך?

יובש בנרתיק הוא מצב שיכול להיגרם מגורמים רבים, כגון שינויים הורמונליים, מחזור וסת או הריון. הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לזהות את הגורם ליובש בנרתיק ולאחר מכן לטפל בו. אחת הסיבות השכיחות ליובש בנרתיק היא שינויים הורמונליים. חוסר איזון הורמונלי עלול להוביל ליובש בנרתיק מכיוון שהוא משפיע על האיזון בין רמות האסטרוגן והפרוגסטרון בגוף.

הגורם השני ליובש בנרתיק הוא שינוי במחזור החודשי. המשמעות היא שבזמן הווסת, רמת האסטרוגן עולה בהשוואה לרמת הפרוגסטרון וחוסר איזון זה מוביל לתסמיני יובש בנרתיק.

הסיבה השלישית ליובש בנרתיק יכולה להיות לידה או הריון עקב רמות אסטרוגן מוגברות בגוף של נשים. העלייה ברמות האסטרוגן במהלך ההריון יכולה להוביל יובש בנרתיק בגלל רמות האסטרוגן המוגברות בגוף האישה. אם את מצפה לתינוק ויש לך יובש בנרתיק, את יכולה להשתמש בקרם נרתיק טבעי שניתן למצוא בכל חנות בריאות.

סיבה נוספת ליובש בנרתיק היא תופעות הלוואי של תרופות מודרניות כמו גלולות למניעת הריון או תרופות נוגדות דיכאון.

>למידע נוסף והזמנת ג'ל סיכוך בקרו באתר של בית מרקחת ClubPharm

בעיות ביחסים טיפים לאתרי הכרויות טיפים מעשיים כללי מסיבות וחיי לילה נישואים סיפורי סקס סקירה סקס סרטונים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך תתאימו את טבעת הנישואין לטבעת האירוסין?
אין ספק כי אחד הצעדים החשובים ביותר שתעשו בחיים זה להתחתן. חתונה היא אירוע כל כך משמעותי וזאת עקב...
קרא עוד »
מאי 28, 2019
הכרויות לצמחונים וטבעונים ברשת
מאז שהאינטרנט הפך לזירה המרכזית בה מתנהל תחום ההכרויות של ימינו, יותר ויותר קהילות עושות בו שימוש...
קרא עוד »
אפר 18, 2016
משלוחי קמגרה בחולון – לביצועים טובים יותר במיטה
צעירים ומבוגרים כאחד, אשר רוצים לשפר את הביצועים שלה במיטה, להחזיק זמן רב יותר עם האישה וליהנות מזקפה...
קרא עוד »
מרץ 07, 2022