הליך פונדקאות – איך מתחילים?

הליך פונדקאות

איך מתנהל הליך פונדקאות? מה צריך לדעת על התהליך ולמי זה מתאים? מידע מקצועי ופרטים נוספים בהמשך המאמר.

רבים הזוגות החד מיניים שמעוניינים לחבוק תינוק שיהיה ילדם האהוב. רבים גם הזוגות ההטרוסקסואליים שרוצים להביא ילדים לעולם, אך בשל מגוון סיבות אינם מצליחים להרות באופן טבעי.

פונדקאות הוא הליך שבו ניתן להביא ילדים לעולם במידה ויש בעיה רפואית שמונעת כניסה של אישה להריון, או במקרים שבהם הורים חד מיניים רוצים להביא ילדים לעולם. על פי החוק בישראל ניתן לבצע תהליך פונדקאות מסוג מסוים, אך רבים מעדיפים לבצע פונדקאות בחו"ל בשל מהירות התהליך, הפשטות שלו, כמו גם משום שבחו"ל ישנה פחות בירוקרטיה וכמובן עלויות נמוכות יותר מאלה של ישראל.

מסלולי פונדקאות

כיום יש שני מסלולי פונדקאות עיקריים, אחד מהם היא פונדקאות מסורתית או חלקית שבה הליך פונדקאות מתבצע בכך שהאישה תורמת ביצית ולאחר מכן מסכימה להפריה מלאכותית ונשיאת העובר ברחמה. פונדקאות כזאת אסורה בישראל, לכן רבים מקיימים אותה בארה"ב. קראו בהרחבה על פונדקאות בארצות הברית!

המסלול השני הוא פונדקאות מלאה שבה הפונדקאית תורמת רק את רחמה לתהליך. את הביציות בוחרים בנפרד או שהן נלקחות מאישה אחרת, כמו למשל חברה טובה של זוג גייז או של אישה שאינה יכולה להרות. במקרה כזה תצטרך לעבור הפונדקאית טיפולים הורמונאליים מתאימים.

התהליך עצמו

לאחר שבחרתם בסוג הליך פונדקאות, חשוב כבר לפני בחירת הפונדקאית, או בשלבים מוקדמים יותר: לבחור מרפאות שעוסקות בהפריות מלאכותיות בשילוב תהליכי פונדקאות. מרפאות כאלה יעזרו לכם לעבור את כל השלבים בתהליך החל מבחירת תורמת הביצית עד להפריה ומשם לשלבים כמו מילוי מגוון רחב של טפסים, ביצוע בדיקות גנטיות, ותהליכי ההפריה, ההיריון והטיסה לארה"ב לשם קבלת התינוק. באמצעות מומחים תוכלו לעבור את התהליך על הצד הטוב והבטוח ביותר.

בעיות ביחסים טיפים לאתרי הכרויות טיפים מעשיים כללי מסיבות וחיי לילה נישואים סיפורי סקס סקירה סקס סרטונים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מסיבת רווקים
מסיבת רווקים היא החוויה אשר מפרידה בין חיי ההוללות של הרווק לבין החיים המחייבים אותם הוא בחר לחיות...
קרא עוד »
מאי 26, 2013
המשמעות של מותגי אופניים: מה שכל חובב צריך להבין
ברוכים הבאים לעולם האופניים, שבו המותג שתבחר יכול להשפיע באופן משמעותי על חווית הרכיבה שלך. כמומחה...
קרא עוד »
ינו 09, 2024
7 יתרונות שלא ידעתם על ייעוץ משפטי – למה אתם חייבים את זה
בין אם אתם בעלי עסקים או אנשים פרטיים, ייעוץ משפטי יכול לספק לכם יתרונות רבים שלא תמיד מודעים אליהם....
קרא עוד »
יול 20, 2024